Viktorku uklidnil v Brozanech šatňákem Hönig, nadále zůstáváme stoprocentní

18. 9. 2022 | Wear

Jiří Němec připravil své svěřence na Viktorku velmi dobře, ale na body to domácím přesto nestačilo. Žižkov udeřil jednou v každém poločase a připisuje další důležité vítězství.

ČFL, ČFL, ne 18. 9. 2022, 16:30
logo

SK Sokol Brozany

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

0:2 (0:1)
logo

Branky : 45+1 Hönig, 72. Štrombach

ŽK : Šup, Krátký, Kasse, Hasil - Kadlec

Rozhodčí : Šťastný - Bohata, Šůma

Diváci : 310


SK Sokol Brozany:

Havránek – Soungole, Hasil, Schettl, Hruštinec, Krátký (83. Čížek), Miskovič (72. Kasse), Strada, Bechyně, Šup (77. Sláma), Jindráček

FK VIKTORIA ŽIŽKOV:

Švenger - Řezáč, Tregler, Březina (35. Klusák), Muleme - Súkenník (69. Žežulka), Batioja, Sixta (69. Jirásek) - Bazal, Kadlec (87. Voltr), Hönig (69. Štrombach)

Reportáž

První poločas příliš vzruchu nepřinesl. Domácí vystavěli před Havránkem neprodyšnou zeď a Viktoriáni jen těžko hledali recept na její pokoření. První velkou šanci přinesla až 26. minuta, kdy Bazal sklepl ve vápně míč pro Kadlece, ale dělovku zkušeného forvarda zablokovala noha jednoho z obránců. Chvíli poté přišla i jediná vážnější příležitost domácích, ale Švenger si s pokusem Jindráčka poradil. Chmury do tváře kouče Šmardy přinesla 31. minuta, kdy musel po žlutém faulu Šupa střídat stoper Březina. Do hry se dostal Klusák a Viktorka dobývala dál. Odměna přišla paradoxně až v nastaveném čase nařízeném za Březinovo ošetřování. Kadlec napřáhl za vápnem, Havránek jeho ránu jen vyrazil a Hönig byl v pravý čas na správném místě. O přestávce se spustil nad Brozany déšť a terén čím dál více znepříjemňoval Viktoriánům pokusy o kombinační hru. Důležitou pojistku na šestou výhru v řadě dal v 72. minutě střídající Štrombach, který se po Kadlecově přistrčení zbavil elegantní stahovačkou stopera a nefalšovaným žižkovským bodlem uklidil míč nekompromisně k tyči. Zbytek zápasu si pak Viktorka již s přehledem pohlídala a nadále zůstává v ČFL stoprocentní.

logo logo
30. kolo, F:NL, so 25. 5. 2024

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

1.SK Prostějov

0:2
25. 5. 2024

Derniéra přinesla první jarní porážku, sezónu končíme na osmém místě

24. 5. 2024

Záchranářská mise splněna, teď útok na první šestku! Viktorka přivítá v derniéře Prostějov

19. 5. 2024

Z Jihlavy se třemi body a definitivou záchrany

16. 5. 2024

Na Vysočinu pro druholigovou jistotu