Vstupenky a permanentky


Vstupenky

I v nové sezoně 2024/2025 bude možné využívat zavedený elektronický on-line systém prodeje vstupenek prostřednictvím klubového webu. On-line prodej vstupenek bude možný vždy na daná utkání v konkrétním měsíci a bude probíhat 7 dní v týdnu 24 hodin denně. Vstupenky můžete nakupovat ZDE.

Pokud nebude kapacita stadionu vyprodána v předprodeji, budou se pokladny na stadionu při domácích zápasech otevírat jako vždy 90 minut před začátkem utkání.

Fanoušek si i nadále může vstupenku zakoupit a následně vytisknout v předstihu doma. S vytisknutou vstupenkou projde vstupem na stadion přes speciální čtečku QR kódů a zamíří do svého diváckého sektoru. Vyhne se tak frontě u pokladny. Samozřejmostí je, že vstupenku lze také po zakoupení ukázat v chytrém mobilním telefonu, kdy na vstupu na stadion z displeje čtečka přečte QR kód a není tedy zapotřebí vstupenku tisknout (při tomto způsobu je nutno nastavit nejvyšší stupeň podsvícení displeje mobilu, aby čtečka vstupenku bez problémů načetla).

Každý QR kód je unikátní, tudíž nelze použít dvakrát. Upozorňujeme tedy návštěvníky, že při opuštění stadionu nebude možné se opět vrátit zpět, jelikož vstupenka bude již zaznamenána jako označená a neumožní druhý průchod.

Permanentky

On-line předprodej permanentních vstupenek pro sezonu 2024/2025 probíhá ZDE. Po zakoupení permanentky Vám bude na email zaslán voucher s QR kódem. Tento voucher Vám bude následně na stadionu ve fanshopu vyměněn za plastovou permanentní kartu, a to při prvním, nebo druhém domácím utkání (dle data nákupu permanentky). Jelikož je tištěný voucher také vybaven QR kódem, je možné na stadion vstoupit i s tímto vytištěným voucherem. Všechny permanentní vstupenky budou prodávány pouze jmenovitě, bez povinných údajů není možné papírový voucher vyměnit za plastovou permanentní kartu.

Dále upozorňujeme, že při výměně papírového voucheru za plastovou kartu budete vyzváni k předložení dokladu totožnosti, aby byl potvrzen Váš nárok na samotnou permanentku. Zakoupí-li osoba on-line permanentku za sníženou cenu, na kterou následně neprokáže nárok, nebude jí voucher za plastovou permanentku vyměněn a voucher ztrácí platnost bez nároku na náhradu.

Prosíme všechny naše fanoušky o trpělivost a žádáme, aby se na stadion dostavili v dostatečném předstihu.

Těšíme se na setkání s vámi.

Vaše VIKTORIA ŽIŽKOV

Sezona 2024/2025

Tribuna sever (krytá)

Roční

Normal

2.500,- Kč

Senioři nad 65 let

1.903,- Kč

Student od 12 do 18 let

2.100,- Kč

Tribuna jih

Normal

2.210,- Kč

Senioři nad 65 let

1.675,- Kč

Student od 12 do 18 let

1.875,- Kč

Permanentka je vázána na určité místo na konkrétní tribuně.

Permanentky je možné zakoupit on-line, nebo po PŘEDCHOZÍ domluvě - mail: berna@fkvz.cz

Ceník vstupenek v předprodeji on-line:

Tribuna sever (krytá) 190,- Kč

Tribuna jih (domácí) 170,- Kč

Tribuna západ (hosté) 170,- Kč

Ceník vstupenek v den utkání v pokladně i on-line:

Tribuna sever (krytá) 220,- Kč

Tribuna jih (domácí) 190,- Kč

Tribuna západ (hosté) 190,- Kč

Vozíčkáři + 1 doprovod = vstup zdarma

Děti do 12-ti let – zdarma (v doprovodu dospělé platící osoby, bez nároku na sedačku)

V případě potíží s nákupem vstupenek, prosím, kontaktujte našeho dodavatele systému na telefonním čísle +420 461 049 232, nebo e-mailem info@enigoo.cz


logo logo
přát., Příprava, so 13. 7. 2024

1.FC Slovácko

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

4:1
logo logo
1. kolo, ChNL, ne 21. 7. 2024

FK Varnsdorf

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

17:00