V prvním domácím zápase přivítáme v neděli v tradičním čase Příbram

27. 7. 2023 | Wear, Foto : FK PŘÍBRAM

Seifertka se po roce opět oblékla do druholigového hávu a los nového ročníku F:NL rozhodl, že obnovenou domácí premiéru obstará ve druhém kole duel Viktorky s Příbramí. Oba týmy za sebou mají podobný start, když minulý víkend padly na venkovních stadionech shodným výsledkem a oba připravil o remízu až gól v samém závěru.

Podobnost přinesl i závěr jarní části, kdy si oba týmy vybojovaly právo utkat se o postup do vyšší soutěže. Zatímco Viktorka svůj dvojzápas s Domažlicemi zvládla a po roce se vrátila zpět do F:NL, Příbram se musela sklonit před Pardubicemi a postup do první ligy jí byl zapovězen. Shodně dopadly pro oba nedělní soupeře i soutěžní premiéry nového ročníku, když Viktorka inkasovala rozhodující gól v 88. minutě a Příbram dokonce v nastaveném čase. Na Seifertce se tak bude bojovat o první body.

Příbram odehrála duel ve Vyškově v této sestavě :

Melichar - Matoušek, Jahič, Fišl - Andronikou (38. Jandera, 92. Krch), Dudl, Hušbauer, Nsunzu (92. Antwi), Vokřínek - Wágner, Nečas

Při výsledku 1:2 se o jedinou branku Středočechů postaral zkušený Tomáš Wágner (33), kterému přibyl v týmu stejně starý parťák v podobě Josefa Hušbauera. Krom ostříleného exviktoriána (Hušbauer hrával na Žižkově v letech 2008-2010) oblékal bíločervený dres v době nedávné i obránce Václav Dudl. Na druhé straně barikády si angažmá u Litavky vyzkoušeli např. Voltr, Tregler, nebo Petrák.

Poslední vzájemné duely ve F:NL (2021/2022) skončily vítězstvími domácích týmů (2:0, 2:1).

Utkání 2. kola má výkop v neděli, 30. července, v 10:15 a jako hlavní jej bude řídit sudí Petřík.

Stejně, jako v předchozích sezónách, se můžete těšit na tradičně vynikající občerstvení, poločasovou losovačku o ceny i novinky ve fanshopu.

Přijďte fandit Viktorce, těšíme se na Vás!