U15 převálcovala díky čtyřem brankám Šindeláře Sokolov 5:2

2. 9. 2019 | Luboš Kroupa

4, Česká divize žáků B, ne 1. 9. 2019, 10:00
logo

FK Baník Sokolov

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

2:5 (0:4)
logo

Branky: 55. Schulz, 75. Rmoutil (p.) - 3., 5., 19. a 24. Šindelář, 49. Kop, Rozhodčí: Gardoš - Godža, Szendi, ŽK: Schulz (SOK), Diváků: 50.

FK Baník Sokolov:
Beran - Schulz, Dolejš, Raclavský, Fuchs, Rampa, Horvát, Rmoutil, Erlbach (47. Cettl), Paluska, Pipta (57. Jelínek).
FK VIKTORIA ŽIŽKOV:
Šmíd (75. Bača) - Rakušan (64. Vlček A.), Janovský, Vlček P., Vančura - Rulf, Kop, Nepivoda (64. Tejral) - Tomek (75. Černý), Šindelář, Šerák (57. Kartulev).

Reportáž

V hezkém areálu Baníku Královské Poříčí jsme se utkali s loňským vítězem a jedním z největších favoritů naší soutěže. Čekali jsme velmi těžké, rychlé utkání. Úvod zápasu se nám skvěle povedl. Po dobrém napadání jsme se ujali vedení brankou Šindeláře. Za chvíli skóroval opět Šindelář po hezké finální přihrávce Kopa. I domácí si vytvořili šance ke skórování především po rychlém přechodu do útoku, ale další dvě branky do poločasu přidal opět "pokladník" Tomáš Šindelář. Začátek druhého poločasu jsme měli ve své moci a po pěkné kombinační akci přidali Kopem pátou branku. Další šance jsme do zdárného konce nedotáhli, a tak domácí na konci utkání skóre korigovali. Nejprve hlavou po standardní situaci a poté z penalty. Kluci v horkém počasí předvedli výborný výkon a zaslouženě odvezli do Prahy 3 body.

logo logo
24. kolo, ChNL, ne 20. 4. 2025

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

SK Slavia Praha B

4:2
logo logo
25. kolo, ChNL, so 26. 4. 2025

Slezský FC Opava

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

17:00
16. 4. 2025

Marek Nikl probudil své střelce a Viktorka veze z Baníku tři body

16. 4. 2025

Anglický týden zavál Viktorku do Slezska, prověří ji mladíci Baníku

13. 4. 2025

Navrátilec Necid trefil svým čtrnáctým gólem bod s Vysočinou

12. 4. 2025

Na hlavní tribunu zbývá 24 hodin před zápasem posledních 250 vstupenek. I s Jihlavou se bude hrát před parádní kulisou