Béčko vstalo z mrtvých a v jarní premiéře obralo favorita o bod

13. 3. 2023 | Wear, FOTO : Vrána

Důležitý, překvapivý, ale naprosto zasloužený bod si v prvním jarním kole připsala naše rezerva v zápase proti druhému týmu tabulky. Svěřenci Jiřího Novotného dali zapomenout na podzimní domácí debakl a v divokém utkání uhráli s favorizovanou Přední Kopaninou remízu.

17. kolo, Pražský přebor, ne 12. 3. 2023, 12:00

FC Přední Kopanina

FK Viktoria Žižkov "B"

4:4 (0:2)

Branky : 50. Wott, 65. Urban, 68. Razetto, 70. Mainolfi - 15. Vais, 21. Sow, 77. Žiga, 89. Žiga

ŽK : Matějka, Škarda, Hovorka, Kulhavý, Šalanský - Myška, Vais, Vlček, Walter, Jankovský

Rozhodčí : Tikal - Marek, Stránský

Diváci : 72

FC Přední Kopanina:

Matějka - Mejdr, Kučera, Škarda, Hovorka, Asad, Wott, Razetto (84. Šalanský), Kulhavý (60. Hollerbach), Ptáček (46. Urban), Hájek (46. Mainolfi)

FK Viktoria Žižkov "B":

Myška - Sow, Talamon, Vais, Žiga, Vlček M. (66. Mach), Walter (78. Cuc), Balážik (70. Vlček V.), Jindřich, Trávníček, Jankovský

Viktorka v prvním poločase zaskočila Kopaninu organizovanou hrou a rychlými kontry, které přetavili v dvoubrankové vedení Vais se Sowem. Po přestávce posílil ofenzivu soupeře zkušený Urban a po hororových dvaceti minutách jsme rázem prohrávali 2:4. Viktoriáni však nesložili zbraně o díky dvěma trefám Žigy se po závěrečném hvizdu mohli radovat z remízy a zaslouženého bodu.