Duel nejlepších týmů jara vítěze nepoznal, v Mostu se na gól čekalo marně

8. 4. 2023 | Wear

Před čtrnácti stovkami diváků se na Bílou sobotu na severu Čech poměřili soupeři, kteří do jarní části soutěže vykročili ze všech účastníků třetiligové skupiny B nejlépe. Duelu však chybělo nejdůležitější fotbalové koření a tak se dnes body dělily.

ČFL, ČFL, so 8. 4. 2023, 15:00
logo

FK Baník Most-Souš

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

0:0
logo

ŽK : Kubeš, Vobecký, Novotný - Muleme, Klusák

Rozhodčí : Šťastný - Hanousek, Pekař

Diváci : 1347


FK Baník Most-Souš:

Halouska - Zinhasovič, Novák, Bouguetouta (68. Novotný), Štefko, Glaser (88. Novický), Bína (55. Skurovec), Maksić, Kubeš (55. Rjaska), Pátek, Vobecký

FK VIKTORIA ŽIŽKOV:

Švenger - Tregler, Žežulka, Klusák - Řezáč, Jirásek (88. Petráň), Hönig, Sixta, Prošek (83. Batioja), Muleme (72. Bazal) - Voltr (72. Sow)

Reportáž

Rozhodně však nelze říci, že by ke změně skóre nebyly možnosti. A to povětšinou na straně hostí. Už ve 13. minutě se před Halousku prosmýkl Voltr, ale z úvodního souboje zápasu vyšel vítězně nedávný exviktorián. O tři minuty později pak mohl děkovně pohladit svou pravou tyč, poté, co zastavila ránu Mulemeho, který se z voleje položil do Řezáčovy nabídky. Poslední z velkých příležitostí bíločervených přišla po půl hodině, kdy se po Proškově akci uvolnil ve vápně Jirásek, ale z dobré pozice pálil nad. Vzrušení přinesl pak už jen ostrý žlutý zákrok Kubeše na Klusáka a šlo se do kabin. Po návratu na plac si o pozornost řekl Prošek, ale jeho ránu srazila obrana na roh. I ve druhé půli diktovala tempo hry Viktorka, ovšem na vyloženou šanci se čekalo marně. V 55. minutě nedoskočil Voltr na Jiráskův centr a chvíli poté se Halouska při pokusu Proška jen protáhl v zádech. Po hodině hry přišla jediná gólová příležitost domácích, ale sprint osamoceného Skuhrovce ke Švengerovi utnul ukázkovým obranným zákrokem Muleme. Viktoriánům nelze upříst snahu, Prošek dostal v 65. minutě špičkou kopačky míč do nebezpečného prostoru před Halousku, ale stopeři byli pozorní, stejně tak, jako při průniku Sixty podél brankové čáry. Finále si pro sebe zarezervoval Švenger, který si v závěru zápasu vychutnal trestňák Glasera a sobotní odpolední duel tak skončil na severu bezgólovou remízou.

logo logo
30. kolo, F:NL, so 25. 5. 2024

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

1.SK Prostějov

0:2
16. 5. 2024

Na Vysočinu pro druholigovou jistotu

12. 5. 2024

Jarní nedobytnost měla dnes namále, Viktorka bere s Varnsdorfem bod

10. 5. 2024

Souboj s Varnsdorfem a možnost PŘIHRÁT ŽIVOT zapsáním se do Registru dárců kostní dřeně, to je žižkovská neděle

8. 5. 2024

Viktorka dvakrát udeřila z závěru zápasu a z Brna veze důležité vítězství