Viktorka nadále stoprocentní, proti Teplicím padaly góly až po půli

28. 8. 2022 | Wear

Tři zápasy, tři výhry. Viktorka si v domácím prostředím poradila se záložním týmem Teplic a jako jediná dosud ve třetiligové skupině B neklopýtla.

ČFL, ČFL, ne 28. 8. 2022, 10:15
logo

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

FK Teplice "B"

2:1 (0:0)
logo

Branky: Bazal, Řezáč - Tsykalo, ŽK: Prošek - Tsykalo, Němeček, Ljevakovič, Hora, Jamrich (mim. hřiště), Rozhodčí: Vít – Vitvar, Stieber, Diváci: 600.

FK VIKTORIA ŽIŽKOV:

Švenger – Řezáč, Tregler, Klusák - Prošek (78. Buneš), Súkenník (90. Březina), Sixta (78. Žežulka), Muleme - Bazal (62. Voltr), Batioja, Hönig (62. Štrombach)

FK Teplice "B":

Němeček – Hora, Ljevakovič (82. Hadinec), Křišťan (70. Lukáš), Vachoušek, Tsykalo, Elmaghrabi, Čerepkai (46. Beránek), Procházka (70. Jamrich), Bulmaga (58. Gornicky), Švanda

Reportáž

Lehké rozpaky z předchozího souboje s hradeckými mladíky vystřídala v neděli dopoledne atraktivní útočná podívaná. Tedy alespoň pokud jde o první dějství. Viktorka sevřela teplické mladíky poskládané okolo zkušeného Ljevakoviče od prvních minut do kleští, které chvílemi připomínaly klasický hokejový zámek. Mušku však měli bíločervení vychýlenou. Prošek, Sixta i Tregler své pokusy mezi tři tyče nevměstnali, nadějnou ránu Bazala srazili obránci na roh. Těch zahrávali Viktoriáni požehnaně, ale žádné větší nebezpečí jsme pro Němečka a jeho svatyni z této standardky neznamenali. Nejblíže brance jsme byli v samém závěru poločasu, ale míč poskakující skrze malé vápno nedokázal nikdo z domácích zkrotit. Co se nepovedlo před přestávkou, přišlo krátce po ní. Prošek našel na penaltě volného Bazala, zkušený mazák nic neuspěchal a s přehledem poslal Viktorku placírkou do vedení. Gól žižkovské bojovníky uklidnil, ale chvílemi to vypadalo, že až příliš a Teplice se začaly osmělovat mnohem více, než za předchozí hodinu. Po nepříliš záživném úseku hry tak přinesla pojistku až 81. minuta, ve které domácí rozebrali žlutomodrou obranu a Řezáč uklízel míč do prázdné branky. V závěru zdramatizoval zápas svou trefou ještě Tsykalo, ale Viktorka si své třetí vítězství již vzít nenechala. V tabulce nám patří druhá příčka o bod za vedoucím Ústím, k dobru však máme odložené utkání v Benešově.

logo logo
přát., Příprava, so 17. 2. 2024

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

FK Příbram

4:2
logo logo
přát., Příprava, so 24. 2. 2024

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

FC Viktoria Plzeň "B"

11:00
16. 2. 2024

Po bateriové edici připlula na Viktorku i vlajková loď z Primu, mechanické výroční Orlíky

14. 2. 2024

Viktorka odehrála v Německu kvalitní partii. Chyběly pouze góly v síti Drážďan

8. 2. 2024

Sobotní přípravný zápas s Ústím byl zrušen

6. 2. 2024

Viktorka si dá na Den svatého Valentýna rande s Dynamem Drážďany