Viktorka se rozehrávala hodinu, mladé Votroky nakonec udolala

14. 8. 2022 | Wear

Trojnásobné střídání v úvodu druhé půle nakoplo Viktoriány do tempa a díky gólu Michala Petráně udrželi bíločervení stoprocentní úspěšnost.

ČFL, ČFL, ne 14. 8. 2022, 10:15
logo

FK Viktoria Žižkov

FC Hradec Králové "B"

1:0 (0:0)
logo

Branka : 60. Petráň

ŽK : Kabantsov, Buneš

Rozhodčí : Duda – Šiška, Havránek

Diváci : 800


FK Viktoria Žižkov:

Švenger - Řezáč, Březina (56. Štrombach), Žežulka, Klusák - Tregler - Prošek, Sixta (75. Buneš), Bartoja, Muleme (56. Hönig) - Voltr (56. Petráň, 87. Kabancov)

FC Hradec Králové "B":

Bajza – Ševčík, Doležal (68. Hypšman), Šípek (80. Boniš), Gabriel, Kadrmas, Hlaváč, Kutík (68. Holovackyj), Kosař, Jurčenko (68. Hodač), Hájek

Reportáž

Pokud se dnes našel v hledišti fanoušek, který dopoledne zaspal a dorazil až na druhou půli, nemusel příliš litovat. První dějství moc vzrušení nepřineslo, přesněji ze strany Viktorky se diváci nedočkali jediné kloudné šance a šum v hledišti vyvolalo jen zbrklé zakončení Jurečka, který se po ojedinělém zaváhání naší obrany ocitl sám před Švengerem. Ve druhém poločasu už domácí tým přeci jen připomínal Viktorku, která zvládla před týdnem suverénně první kolo v Přepeřích. Šťávu přidalo družině koučů Kotala a Šmardy hlavně trojnásobné prostřídání v 56. minutě, Žižkováků bylo najednou plné hřiště, ubývalo nepřesností a přibývaly šance. Ta rozhodující přišla po hodině hry, kdy našel Prošek milimetrovým centrem před brankou Bajzy čerstvého Petráně a tomu stačilo nastavit nohu. Viktorka se zklidnila, pokračovala v aktivní hře a čekalo se na navýšení náskoku. Blízko druhé branky byl po rohu Žežulka, ale míč si cestu do sítě neproklestil. A tak místo pojistky přišla pasáž, kdy domácí lehce vypadli z role a Hradec hrozil. Viktoriáni si však důležité a vydřené vítězství zkušeně hlídali a když v závěru zašpinil po prvním vážnějším zákroku svůj dres i pozorný Švenger, mohla nad Seifertkou zaznít druhá letošní děkovačka.

logo logo
ČFL, ČFL, ne 20. 11. 2022

FK Viktoria Žižkov

SK Zápy

1:0
13. 11. 2022

Viktorka zvyšuje náskok, proti Jablonci rozhodla v úvodu

12. 11. 2022

Vouchery, dres, knížka. I zápas s Jabloncem doprovodí soutěž o ceny

12. 11. 2022

Dvě kola před koncem podzimu v čele tipovačky duo ŠM & MŠ

11. 11. 2022

Jaroslav Diviš přijede s Jabloncem na Žižkov s novým trenérským duem