V Praze bavila Metallica, v Dolních Kralovicích Viktorka

23. 6. 2022 | Wear

Na den přesně po třech letech si Viktoriáni pozvali do Dolních Kralovic k přípravnému duelu jihlavskou Vysočinu a i tentokrát svítil na konci zápasu na ukazateli skóre výsledek 2:1 pro Žižkov.

přát., Příprava, st 22. 6. 2022, 17:00

1:2 (0:2)

Branky : Wilson - Žežulka, Batioja

FC Vysočina Jihlava:

1. poločas :

Janota - Křišťál, Jiřík, Vedral, Peřina, Lacko, Vítek, Ogiomade, Franěk, Fila, Tall

2. poločas :

Soukup - Svoboda, Piško, Irodotis, Křehlík, Shudeiwa, Tureček, Křivánek, Franěk, Selnar, Wilson

1. poločas

Švenger - Bazal, Žežulka, Vlček, Jančura - Sixta, Král - Štrombach, Batioja, Krotil - Petráň

2. poločas

Švenger - Řezáč, Březina, Kadlec, Jankovský - Nekvinda, Súkenník - Bouguetouta, Konopásek, Žiga - Voltr

Trenérské duo Kotal & Šmarda vyslalo do každého poločasu novou desítku hráčů, celý zápas pak odchytal navrátilec Švenger. V bíločervených dresech se objevily nové tváře, které se budou prát o angažmá, i několik dorostenců. A po pouhých pěti trénincích fungovala souhra překvapivě solidně. Viktoriáni se prosadili dvakrát v prvním poločase, když se v rozmezí dvou minut trefili Žežulka s Batiojou, soupeř zkorigoval po přestávce. V závěru pomohlo Jihlavě ještě břevno, ale i tak panovala v autobuse při cestě na Žižkov spokojenost.