To je Žižkov! Viktorka uzavřela nepovedený ročník zaslouženou výhrou nad Líšní

14. 5. 2022 | Wear

Tak jsme se nakonec dočkali! Vítězná otočka, tři góly v síti hostí, pozápasová radost z výhry, společná děkovačka s fanoušky. Viktorka si nechala své třetí letošní vítězství až na poslední kolo a v rozlučce s F:NL dala svým fans vzpomenout, jak chutná oslava po vítězném zápase.

30. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, so 14. 5. 2022, 17:30
logo

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

SK Líšeň 2019

3:1 (0:0)
logo

Branky: 48. Bazal, 58. Voltr, 61. Novák - 47. Ulbrich, Rozhodčí: Proske - Kotík, Dobrovolný, ŽK: Voltr - Toutou, Diváci: 653

FK VIKTORIA ŽIŽKOV:

Myška - Kopičár, Aggoun, Gabriel, Muleme (90. Jančura) - Súkenník, Sixta (76. Žežulka) - Bazal (90. Richter), Novák, Osmančík (62. Batioja) - Voltr (76. Vandas)


SK Líšeň 2019:

Veselý – Pašek, M. Jeřábek, O. Ševčík, Lutonský – Otrísal – Ulbrich, Málek, Matocha, Šumbera (65. Černín) – Zikl (46. Toutou Mpondo)

Reportáž

To vám bylo po dlouhé době zase povedené fotbalové odpoledne! Kvalitní výkon domácích fotbalistů, vítězství, potlesk z hlediště, společná děkovačka. Viktoriáni se v posledním kole rozpomenuli, jak bavit publikum a užít si zápas a odnesla to po baráži toužící Líšeň. Že na Seifertku přijel soupeř prahnoucí po dvojzápase s ligovým týmem by neinformovaný divák poznal jen v úvodu druhého poločasu. Do něho vlétli hosté jako uragán, po dvou minutách šli do vedení a i když Viktorka stihla Bazalem rychle odpovědět, ještě dalších deset minut Brňané dominovali. Pak si však taktovku a dohled nad zápasem vzali zpět domácí a navázali na výkon z prvního poločasu, který se odehrával v jejich režii. A navíc přidali góly. Na důležité vyrovnání, o které se postaralo duo Voltr & Bazal, navázali bíločervení dvěma parádními akcemi po hodině hry a na vítěznou tečku bylo zaděláno. V 59. minutě si naši zkušení playeři vyměnili role, Bazal poslal do vápna vymazlený centr, Voltr se ve výběru místa nemýlil, udeřil hlavou a obrat ve skóre byl na světě. A také premiérová trefa Volťáka po návratu na Žižkov. A než se šokovaní hosté stihli probrat, přišel další úder. Na konci rychlé akce byl tentokrát Novák a Seifertka bouřila nadšením. Stav už se do konce zápasu nezměnil, i když k tomu byly příležitosti na obou stranách a zvláště mladý Myška se musel v brance hodně otáčet, ale Viktoriáni už si vítězství nenechali vzít. S druhou ligou se tak Žižkov rozloučil vítězně a kvalitní výkon nechť je příslibem, že by v ní nemusel chybět dlouho.

logo logo
9. kolo, F:NL, ne 17. 9. 2023

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

FC SILON Táborsko

4:1
logo logo
10. kolo, F:NL, so 23. 9. 2023

MFK Chrudim

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

10:15
15. 9. 2023

Gólman Švenger posílí ambiciózní Kladno. Viktorka s ním i do budoucna počítá

15. 9. 2023

Žižkovské ofenzivě se postaví nejlepší druholigová obrana, na Seifertku přijede třetí Táborsko

13. 9. 2023

Opakovaný los MOL Cupu poslal na Seifertku olomouckou Sigmu

12. 9. 2023

Viktorka posiluje mezi třemi tyčemi i v útoku. Žižkov hlásí příchod gólmana ze Sparty a krále střelců ČFL