Viktorka potřetí v řadě bodovala, z trávníku druhého týmu F:NL vezeme bod

23. 4. 2021 | Wear

Viktoriáni vyrazili na Moravu s cílem potvrdit stoupající formu a poprat se o body i na hřišti týmu s nejlepší bilancí v domácím prostředí. A hlásíme splněno!

20. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, pá 23. 4. 2021, 14:30
logo

SK Líšeň 2019

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

1:1 (0:0)
logo
Branky : 51. Pašek - 47. Súkenník (pen.) ŽK : Otrísal - Batioja, Bazal, Urbanec, Muleme, Hrubeš Rozhodčí : Szikszay - Hrabovský, Volf
SK Líšeň 2019:

Veselý - Jeřábek, Otrísal, Ševčík, Lutonský - Kučera - Pašek, Málek, Matocha, Krška - Silný

FK VIKTORIA ŽIŽKOV:

Hrubeš - Řezáč, Hušek, Pudil, Muleme - Sixta, Súkenník - Bazal, Batioja, Nabiyev - Mashike

Reportáž

Před zápasem roztáhly oba týmy společně banner s nápisem "Nechme děti sportovat" a pak už se rozjela bitva o body. Prvních deset minut byla výrazně aktivnější Viktorka, ale úvodní šanci si v 11. minutě připsali v podobě střely Kučery domácí. Hrubeš však zasahovat nemusel. To o pět minut později už musel své schopnosti prokazovat mnohem výrazněji. Hlavní rozhodčí pískl před vápnem Batiojovi přísný faul, který navíc následně na pokyn asistenta vyhodnotil jako atak v pokutovém území a kopala se penalta. Hrubeš však proti Málkovi vytáhl parádní zákrok a míč k levé tyči nepustil. Viktoriány tento okamžik nakopl, přidali na aktivitě, ale ta zatím větší nebezpečí pro Veselého neznamenala. Po půl hodině mohl složit reparát kanonýr Málek, ale z otočky přestřelil. První slibnou příležitost červenočerných si připsal Sixta, kterému dala domácí obrana dost času na přípravu střely, ale rána z pravačky našeho halva svůj cíl nenašla. Závěr poločasu patřil Viktorce, ale ani pokus Nabiyeva, ani hlavička Řezáče, v brance neskončily. Úvod druhé půle přinesl více vzruchu, než celé úvodní dějství. Ještě, než stačili kustodi zamknout kabiny a usadit se na lavičce, vybojoval čerstvý Urbanec ve vápně míč a následný faul dal penaltovou možnost i Viktorce. A jelikož na tuto práci máme na Žižkově Igora Súkenníka, mohla si parta věrných fanoušků na zdi stadionu zakřičet s chutí gól. Bohužel, vedení si Viktoriáni užívali pouze tři minuty, protože neobsazený Pašek v 51. minutě srovnal. Vyrovnaný stav na ukazateli skore korespondoval s vyrovnaným průběhem na trávníku, i když nutno přiznat, že více příležitostí si vytvářeli domácí. Ovšem tak, jako Viktoriány zlobila předfinální fáze, hráči Líšně se trápili pro změnu s přesností svých střel.Viktorka přežila v závěr tlak domácích a z Brna, udržela s Líšní neporazitelnost a z Brna si odváží cenný bod.

logo logo
30. kolo, F:NL, so 25. 5. 2024

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

1.SK Prostějov

0:2
logo logo
přát., Příprava, so 22. 6. 2024

FK Teplice

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

10:30
17. 6. 2024

Další novou tváří na Seifertce je urostlý obránce Daniel Fišl

14. 6. 2024

Druhou letní posilou Viktorky je gólman Melichar

13. 6. 2024

Robocop Richter a tři šestigóloví střelci, aneb sezóna 2023/24 pohledem čísel

5. 6. 2024

První letní posilou je zkušený útočník Tomáš Necid