U14: Zcela zasloužená výhra nad Litvínovem

Žižkovská čtrnáctka v posledním podzimním mistrovském utkání přejela Litvínov

1. kolo, Česká divize žáků B, so 2. 11. 2019, 11:45

FK Litvínov

5:1 (2:1)

Branky: 2. a 11. Hnízdil, 47., 47. a 77. Melichar – 20. Schubada. Rozhodčí: Wagner – Hoffmann, Přivratský, ŽK: 13. Tatar, 26. Hnízdil – 30. Mašek, Diváci: 160.

Bača - Trávníček (45. Frank), Cír, Vohralík, Melichar, Joska (45. Nápravník), Růžek, Bartoš, Mašek (52. Maštěra), Hnízdil (52. Gecov), Tatar (46. Marek).
FK Litvínov:
Rujbr - Salaba, Mašek (52. Váchová), Svoboda (55. Kepl), Bakrlík, Holý, Rejfek, Kupec, Říha, Kopřiva, Schubada.

Komentář trenéra Aleše Šmída (FK VIKTORIA ŽIŽKOV):: ,,V posledním podzimním mistrovském utkání jsme přivítali v domácím prostředí Litvínov. Začátek zápasu nám vyšel skvěle a dvěma brankami ve 2. a 11 minutě hráče Martina Hnízdila jsme se ujali vedení 2:0. Soupeř ve 20. minutě vstřelil krásnou branku z přímého volného kopu z hranice velkého vápna. Do konce prvního poločasu nám chyběla lepší mezihra především uprostřed hřiště a místo toho jsme nakopávali balóny dopředu za obranu soupeře se snahou o zisk balónu. Zlepšenou hrou ve druhém poločase jsme soupeře začali přehrávat a vytvářeli jsme si kombinačně řadu pěkných akcí. Třemi brankami v rozmezí 47., 47. a 77 minuty se blýskl hráč Melichar. Hru jsme zcela ovládli a soupeř postupně výkonnostně odpadl. Z naší strany to byl jeden z nejlepších poločasů za celý podzim. Kluci předvedli skvělý fotbal se všemi atributy, co k tomu patří. Pevně doufám, že na tento výkon kluci navážou v dalších utkáních.“