U-9 se zúčasnila prestižního turnaje v Okříškách u Třebíče

24. 5. 2018 | Redakce

V první květnový víkend čekal kategorii U9 – ročník 2009 prestižní turnaj v Okříškách u Třebíče. Na tomto turnaji porovnali síly se špičkou týmů z celé ČR.

Turnaj byl rozdělen do dvou skupin po osmi týmech. Na kluky čekala tedy slušná porce v podobě devíti zápasů, z toho sedm ve skupině a dvě utkání o konečné umístění. Turnaj měl velmi pestrý program, proběhla zde autogramiáda Pavla Kuky a Václava Kolouška. Kluci také měli soutěž o nejtvrdší střelu na turnaji a tu vyhrál právě malý Viktorián Matěj Fojtek. Tahákem programu v pauzách mezi zápasy byla, ale show ME ve Freestyle fotbale Petra Karáska. Kluci mohli vidět, co vše se dá s míčem dělat. Kluci měli podpisy snad všude na výstroji i na těle 😊

Komentář trenéra:

"S předvedenou hrou jsme byli velmi spokojený. Herně nás přehrál pouze vítěz turnaje Baník Ostrava. V zápasech se Slavií a Ml. Boleslaví jsme měli smůlu, rozhodně jsme nebyli horším týmem. Nejlepší zápas jsme sehráli s děvčaty Sparty, kde se kluci vyhecovali k neskutečnému výkonu. Děvčata byla až o dva roky starší a do našeho vzájemného zápasu doslova válcovala každého. Bohužel dvě smolné prohry nás odsoudili až na páté místo ve skupině. Jinak jsme mohli být klidně druzí a zahrát si o medaile. O konečném umístění ve skupině od 9.-12. místo se započítával zápas ze skupiny s týmem Slovácka, kde jsme pálili slepými a vyhráli jen gól. Pak jsme jednoznačně zvítězili nad Jihlavou a v poslední zápas turnaje nám bohužel nevyšel a trochu jsme si tím zkalili dojem z celého turnaje. Celkové 10. místo v takovém obsazení bereme a jsme spokojeni. Nicméně nás to trochu mrzí, zahrát si o medaile nebylo daleko."

logo logo
9. kolo, F:NL, ne 17. 9. 2023

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

FC SILON Táborsko

4:1
logo logo
10. kolo, F:NL, so 23. 9. 2023

MFK Chrudim

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

10:15
15. 9. 2023

Gólman Švenger posílí ambiciózní Kladno. Viktorka s ním i do budoucna počítá

15. 9. 2023

Žižkovské ofenzivě se postaví nejlepší druholigová obrana, na Seifertku přijede třetí Táborsko

13. 9. 2023

Opakovaný los MOL Cupu poslal na Seifertku olomouckou Sigmu

12. 9. 2023

Viktorka posiluje mezi třemi tyčemi i v útoku. Žižkov hlásí příchod gólmana ze Sparty a krále střelců ČFL