Viktorka ve středu přivítá poslední Brozany

10. 5. 2016 | FB

Viktorka bude o páté vítězství v řadě usilovat v domácím utkání proti posledním Brozanům. Pak ji čeká krátká pauza.

Viktorka naposledy vyhrála ve Štěchovicích 3:2, ale byly to pořádné nervy. Už ve třicáté minutě totiž prohrávala po dvou trefách bývalého hráče Žižkova Hřebečka 0:2, ale do konce poločasu ještě dokázal snížit Dočekal. Ve druhém poločase pak po standardní situaci srovnal Klán a v první nastavené minutě rozhodl o výhře Viktorky svým druhým gólem v utkání Dočekal.

„Úvody zápasů nám nevycházejí, děláme individuální chyby. To musíme změnit,“ řekl po nedělním utkání dvougólový Dočekal, kterého svými slovy doplnil trenér Hašek: „Domácí jsme dostali do hry triviálními chybami, přitom bychom si právě s podobnými soupeři měli poradit jednodušeji. Ve druhém dějství nám pomohlo střídání, domácí jsme dostali pod obrovský tlak.“

Brozany se nachází v tabulce ČFL na posledním místě a v předešlých čtyřech duelech získaly pouze bod za remízu s Benešovem, se kterým posléze prohrály na penalty. Na podzimní vzájemný duel lépe vzpomíná Viktorka, neboť v něm po gólech Marka, Volka a Podrazkého dokázala vyhrát 3:1.

Viktorku čeká po vloženém 37. kole týden a půl pauza. V neděli sice měla nastoupit proti Unionu 2013, ten se však před začátkem jara z ČFL odhlásil. Další zápas tak svěřenci trenéra Zdeňka Haška odehrají až v neděli 22. května proti Čáslavi.

Utkání s Brozany startuje ve středu 11. května v 17:00 hodin na stadionu v Seifertově ulici. Jako hlavní rozhodčí jej bude řídit Marek Janoch, asistovat mu budou Viktor Paták a Václav Kubec.