Mladší dorosty tentokrát za nula, oba doma prohrály

28. 9. 2017 | Redakce

Černý víkend prožily oba mladší dorosty Viktorie Žižkov, které odevzdaly všechny body na svém hřišti Českým Budějovicím, respektive Tempu Praha.

7. kolo ČLD U17 (6. hrané)

Viktoria Žižkov A – Dynamo České Budějovice 2:5 (0:2)

Komentář trenéra Tomáše Pluchy: „V prvním poločase jsme byli úplně mimo!!! Hosté si s námi dělali, co chtěli a nebýt Slaniny v brance a nepřesnosti v zakončení, mohl být poločasový výsledek mnohem vyšší. V druhém poločase se naše hra mírně zlepšila, nicméně Budějovice si výsledek v poklidu pohlídaly a přidaly ještě další branky. Tentokrát jsme podali příšerný výkon.“

Branky: 61. Herian, 64. Gábor – 4., 10. a 56. Vítovec, 48. Mischnik, 78. Ondráček. Rozhodčí: Hocek – Polena, Lastovička. ŽK: nikdo. Diváci: 50.

Žižkov: Slanina – Běla (63. Langer), Herian, Kadlec, Velička – Blažek (19. Janda), Plucha (52. Tůma), Gábor – Horváth, Machytka (63. Husenica), Tříska.

V dalším kole hraje Viktoria Žižkov U17 ve čtvrtek 28. září doma s Pískem (12:15).

7. kolo ČDD U17 (6. hrané)

Viktoria Žižkov B – Tempo Praha 0:4 (0:2)

Komentář trenéra Tomáše Pluchy: „Tempo nás předčilo v nasazení, pohybu a v touze uspět a naprosto zaslouženě vyhrálo.“

Branky: 6. Trojan, 22. Pytlíček, 48. Lytvyn, 62. Sedlář. Rozhodčí: Váňa – Vojtěch, Wimmer. ŽK: nikdo. Diváci: 50.

Žižkov: Vávra – Langer (41. Velička), Herian, Machytka, Husenica (41. Kadlec) – Běla, Blažek (41. Gábor), Janda – Horváth, Tříska, Tůma (66. Slanina).

V dalším kole hraje Viktoria Žižkov U16 v sobotu 30. září na hřišti Dukly Praha (12:30).

3:1

10:30
21. 4. 2024

Viktorka porazila pátou Chrudim, Sixtovo gólové představení podtrhl premiérovou trefou Divíšek