Hráči na hostování: Václav Klán se uvedl gólem, Eliáš proměnil penaltu

14. 3. 2017 | FB

Jak si vedli hráči Viktorie, kteří aktuálně hostují v jiných klubech? Přinášíme přehled v nově vznikající rubrice.

Josef Eliáš, Jiří Hynek (Dobrovice /ČFL)

Litoměřicko – Dobrovice 0:0, 6:7 na pen.

Dobrovice remizovaly s Litoměřickem 0:0 a na následné pokutové kopy získaly druhý bod. Střední záložník Josef Eliáš do hry naskočil v 75. minutě a v páté sérii proměnil pokutový kop. Jiří Hynek celý zápas odseděl na lavičce náhradníků.

Fotogalerie z utkání

Martin Klán (Jirny /ČFL)

Jirny – Domažlice 2:1

Lídr třetí ligy z Jiren na úvod jarní části nezaváhal a na domácí půdě porazil Domažlice 2:1. Martin Klán, který sbírá zkušenosti v dospělém fotbale právě v Jirnech, naskočil do utkání v základní sestavě a nakonec odehrál 66 minut.

Václav Klán (Uhelné sklady Praha /přebor)

Uhelné sklady – ČAFC 2:1

Uhelné sklady vstoupily do jarní části pražského přeboru vítězstvím 2:1 nad ČAFC Praha. Václav Klán odehrál celý zápas a vstřelil první gól Uhelných skladů.