První jarní neděle odstartuje soutěžní odvety, na Seifertku přijedou Přepeře

3. 3. 2023 | Wear

Hráčům končí neoblíbené období zimní přípravy, fanouškům půst od mistrovských zápasů. Před námi je druhých patnáct duelů základní části a všichni Žižkováci věří, že po jejich odehrání čeká Viktorku ještě nejdůležitější dvojzápas. Prvním soupeřem v nového roce budou severočeské Přepeře.

Zásadní změny, které se udály během zimní pauzy, nebudeme tentokrát hledat v soupiskách, ale na lavičce. A to v případě obou týmů. Viktorka vstoupí do jara pod vedením Michala Horňáka, u soupeře čeká premiéra Lukáše Jarolíma. Oba trenéři proti sobě nastupovali již v ligových zápasech a tentokrát si podají ruku jako lodivodi svých nových týmů. Přepeře odehrály v přípravě pět zápasů, ale na poslední chvíli jim odpadla generálka, tudíž posledním měřením sil bylo utkání na Motorletu před dvěma týdny. To ovládl náš nedělní soupeř 3:1 (Ejoor, Gebert, Peremene) a nastoupil do něj v sestavě :

Truksa - Janošík, Nesvadba, Tvaroha, Knejzlík, Martan, Pavlata, Novák, Bulíř, Vyčítal, Angelozzi. Do hry dále zasáhli : Šťovíček, Habr, Peremene, Ejoor, Heze, Novotný, Šulc a Řemínek.

Severočeši do poslední chvíle zaplňují kabinu novými jmény, k posilám Peremenemu, Angelozzimu a Šťovíčkovi včera přibyl nigerjský rodák Hezekiah Okirikpo, který má zkušenosti z irského Dundalku a dnes jeho krajan John Ejoor. To pohyb v kádru Viktorky byl o poznání menší, jedinou novou tváří je senegalský útočník Ibrahima Sow (22). V bíločerveném už na jaře nebudeme vídat trio Buneš, Pek a Kabantsov.

Podzimní duel na hřišti soupeře skončil vysokým vítězstvím Viktoriánů 6:0 (Jirásek, Hönig, Řezáč, Batioja, Bazal, Petráň), ale rozhodně nešlo o jednoduchý zápas, jak ukazuje skóre. Jak se povede Viktorce v úvodním jarním duelu se přijďte přesvědčit na vlastní oči. Utkání s FK Přepeře má výkop v tradičních 10:15 a jako hlavní jej bude řídit sudí Hanousek.

Těšíme se na vás v hledišti!

DĚTI MOJE, HRR NA NĚ!

logo logo
10. kolo, F:NL, so 23. 9. 2023

MFK Chrudim

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

2:2
logo logo
11. kolo, F:NL, ne 1. 10. 2023

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

AC Sparta Praha B

10:15
22. 9. 2023

Pohár s Olomoucí pod umělým osvětlením a se speciálním dárkem pro fanoušky

22. 9. 2023

Desáté kolo přinese souboj desetibodových. Viktorka cestuje do Chrudimi

22. 9. 2023

Po devíti kolech na čele tipovačky čtyři soutěžící

20. 9. 2023

Pohárové utkání s Hanáky odehrajeme na začátku říjnové reprezentační pauzy