Viktorka se ještě pokusí dostat třináctý Třinec pod tlak, aneb velikonoční pokus č. 20

16. 4. 2022 | Wear

Finiš druhé ligy se neúprosně blíží a Viktoriáni se stále marně snaží přerušit strašidelnou sérii bez výhry. Ta po derby čítá již devatenáct utkání, další pokus budou mít svěřenci Zdeňka Koukala v neděli proti železářům z Třince.

Soupeř má na sestupové příčky náskok šesti bodů, ale jelikož má patnáctá Chrudim dva zápasy k dobru, bude i pro Slezany zítřejší duel doslova existenční. Pokud by se hrálo jen podle čísel, mohli by svěřenci Martina Zbončáka cestovat na Žižkov v naprostém klidu. Třinec se z pásma sestupu dostal díky 11 bodům z posledních šesti utkání a sebevědomí mu jistě dodají i poslední tři vzájemné zapasy, ve kterých sebral Viktorce všech devět bodů a dokonce jí nedovolil ani jednou skórovat. Statistiky domácích jsou dlouhodobě důvodem bolení hlavy nejednoho fanouška, proto jen stručně. Nejhorší tým doma, nejméně vstřelených branek, nejvíce inkasovaných. Po derby s Duklou jsme si poznamenali alespoň dva dílčí úspěchy. Viktorka si poprvé od října vyzkoušela, jaké to je v zápase vést a kanonýr Batioja se posunul na osm branek. Všichni však věříme, že Viktoriáni neboudou na čísla hledět a konečně nechají zavzpomínat na doby, kdy se pro body na Seifertku nejezdilo.

Nedělní zápas 24. kola F:NL má výkop v tradičních 10:15 a jako hlavní jej bude řídit sudí Vít Zaoral s asistenty Zdeňkem Arnoštem a Jakubem Burešem.

Pro vstup na hlavní tribunu je fanoušků k dispozici opět i vchod ze Siwiecovy ulice (od benzínky).

Přijďte fandit Viktorce, vaše hlasivky budeme moc potřebovat!

DĚTI MOJE, HRR NA NĚ!
logo logo
10. kolo, F:NL, so 23. 9. 2023

MFK Chrudim

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

2:2
logo logo
11. kolo, F:NL, ne 1. 10. 2023

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

AC Sparta Praha B

10:15
22. 9. 2023

Desáté kolo přinese souboj desetibodových. Viktorka cestuje do Chrudimi

22. 9. 2023

Po devíti kolech na čele tipovačky čtyři soutěžící

20. 9. 2023

Pohárové utkání s Hanáky odehrajeme na začátku říjnové reprezentační pauzy

18. 9. 2023

Svou misi na Žižkově zvládl úspěšně, teď se Václav Kotal vrací pomoci svému Hradci