Jaro startuje i béčku. Generálku zvládlo na výbornou

18. 3. 2022 | J. Grus

Ze zimního spánku se probouzí i Pražský přebor a před ostrým startem do jara otestoval svoji formu i šestý tým tabulky. Béčko Viktorky, posílené o čtyři svěřence z kádru kouče Pulpita, odehrálo generálku na hřišti Slovanu Podolí a naladilo se ideálně. I přes několik dalších nevyužitých gólovek bralo jasnou výhru 4:0.

A jak zhodnotil generálku trenér Ondřej Švejdík?

Utkání probíhalo povětšinou v naší režii. Prvních pětadvacet minut jsme předváděli fotbal, kterým se budeme chtít prezentovat i v soutěži. Ve druhém poločase jsme si vytvořili spoustu brankových příležitostí, které bohužel nekončily v síti soupeře. Ale i přesto jsme dokázali vstřelit čtyři pěkné góly. Cítím spokojenost s přístupem hráčů, výsledkem i naší hrou.

První mistrovské utkání v roce 2022 odehraje žižkovská rezerva v sobotu, 19.března, v Přední Kopanině. Výkop zápasu je v 15:00.